تصاویر توری پرسی

توری پرسی,توری پرسی گالوانیزه,توری پرسی لوزی,توری پرسی مشبک لوزی,توری پرسی شیراز,توری پرسی بافتی,عکس توری پرسی,توري پرسي,دستگاه توری پرسی,توری فلزی پرسی,
توری پرسیتوری پرسی,توری پرسی گالوانیزه,توری پرسی لوزی,توری پرسی مشبک لوزی,توری پرسی شیراز,توری پرسی بافتی,عکس توری پرسی,توري پرسي,دستگاه توری پرسی,توری فلزی پرسی,

توری پرسی

توری پرسی از مفتول حرارتی تولید شده است .توری های پرسی بصورت مفتول بافت و با چشمه های مربع ویا مستطیل شکل می باشد. سیم مفتول توری پرسی در سایزهای 2 میلیمتر تا 6 میلیمتر تولید شده پس از آن بصورت کنگره و دنده شده در می آید و توسط دستگاه در ابعاد 2x1 بصورت تار و پود بافته می شود.این مدل توری که با موج دادن سیم های فلزی تولید می شود به عنوان حصار،فنس،بتون ریز،مش بند،قفس حیوانات، سرند در معادن،کارخانه های ذغال سنگ،ساختمان سازی و عمران کاربرد دارد.توری پرسی دارای چشمه های مربع شکل و یا مستطیل شکل می باشد و از مفتول گالوانیزه گرم  تولید می گردد. این توری به عنوان فنس و یا فیلتر در بسیاری از صنایع کاربر دارد. توری پرسی سنگین در معادن، کارخانه زغال سنگ، ساختمان و دیگر صنایع مربوط مورد استفاده قرار می گیرد. توری پرسی سبک نیز به عنوان فیلتر در صنایع مواد غذایی کاربرد دارد.

توری پرسی جهت حصارکشی ، حفاظ بندی در و پنجره ، قفس حیوانات ، مش بند ، ساختمان سازی و ..... کاربرد دارد.

توری پرسی گالوانیزه اما کاربرد دیگری نسبت به توری پرسی آهن دارد که به عنوان مثال در صنایع غذایی مثل پودر کردن گوشت و مواد غذایی استفاده میشود و در ابعاد استاندارد 2*1 تولید میگردد.

مشخصات توری :

نوع مفتول : آهن و گالوانیزه

قطر مفتول : از 3 تا 5 میلیمتر

ارتفاع : 2*1

چشمه : از 2 سانت تا 5 سانت

موارد مصرف توری:

توری پرسی که به صورت ورق هایی داخل قالب های پروفیلی قرار میگیرد و به علت استحکام و زیبایی و ارزانی آن نسبت به نرده آهنی جهت نرده کشی به دور میادین، پارک هاف بلوار های مجتمع مسکونی، ترمینال، ها و منازل ویلایی به کار میرود و نیز به مانند شبکه جوشی در فونداسیون کف، دیواره سقف های سالن ها جهت تسریع در کار بتن ریزی همانند ارماتور بندی استفاده میگردد که بصورت ورقه هایی در ابعاد و چشمه های مختلف مطابق سفارش ساخته میشود.

بعضی از مشخصات توری پرسی

مفتول سایز چشمه ابعاد وزن هر برگ
آهن  3/5 میلیمتر 4 سانت  2 * 1 متر 7 کیلوگرم
آهن 3/5 میلیمتر  2 سانت 2 * 1 متر 11 کیلوگرم
آهن  4 میلیمتر  4 سانت 2 * 1 متر 9 کیلوگرم
آهن  4 میلیمتر 2 سانت 2 * 1 متر 15 کیلوگرم
آهن  5 میلیمتر 5 سانت 2 * 1 متر 12 کیلوگرم
آهن  5 میلیمتر 5 سانت 2 * 1 متر 18 کیلوگرم