ورق استیل

ورق استیل

ورق استیل

 انواع ورق استیل از نورد شمش های ریختگی استنلس استیل تولید و ساخته میشود که به ضخامت مورد نظر بستگی دارد ، مهمترین ورق استیل موجود در ایران ۳۰۴ تایوان ، ۳۱۶ تایوان ، کره و ورق استیل کلومبوس آفریقای جنوبی میباشد.

ورق استیل 1
ورق استیل 1

قابل ذکر است که ورق استنلس استیل به طور کل در مخازن و دکور بیشترین مصرف را دارد و پس از آن شامل تولید لوله استیل ازآن میباشد . بسته به نوع مصرف انواع ورقهای استیل شامل  ۳۰۴ نگیر ، ۲۰۱ نگیر که عمدتا برای مصارف دکوراتیو بکار میرود ، نوع  ۳۱۶ که به عنوان ورق ضد اسید شناخته میشود ، نوع ۳۲۱ که ساده ترین نوع ورق نسوز است، نوع۳۱۰ با درصد بالای کروم و نیکل که تا ۱۲۰۰ درجه سانتیگراد استحکام خود را حفظ مینماید ، ورق استیل ۴۱۰ یا بگیر ، ورق استیل ۴۲۰ بگیر که مخصوص آبکاری میباشد و در ساخت ظروف آشپزخانه کاربرد وسیعی دارد ،نوع ۴۳۰ بگیر که در پوسته و بدنه موتورها و یخچال فریزر و غیره کاربرد دارد و… میباشد. که مهمترین و پر استفاده ترین آنها ورق استیل ۳۰۴ برای مصارف تولید مخزن ، غذایی ، عایق کاری ، و دکور میباشد ، و در رتبه دوم نوع ورق ۳۱۶ میباشد که در صنایع مخازن ضد اسید ، صنایع دارویی جهت جلوگیری از ورود آلایندگی و عدم خوردگی ورقهای استیل ۳۱۶ میباشد . همچنین ورق نوع ۳۲۱ نسوز که در مصارف ضد حرارت و دمای بالا و در کوره ها با دمای نسبتا زیاد استفاده میشود و دمای پایداری در مقابل اکسیداسیون استیل ۳۲۱ تا حدود ۹۵۰ درجه سانتیگراد میباشد . در آخر فروش ورق استیل ۲۰۱ برای مصارف دکوراتیو و تولید لوله نرده بکار میرود . سایر و انواع ورق های استیل در سایزهای مختلف از ۲*۱ ، ۱٫۵*۳ ، ۱٫۲۵*۲٫۵۰ ، ۱٫۵*۶ و ۲*۶ و ضخامت های مختلف از ۰٫۳۵ الی ۵۰ میلیمتر آماده ارائه در سراسر کشور با بهترین قیمت قابل ارائه میباشد .

مشخصات ورق استیل ( از جمله گروه های آلیاژی مانند استیل بگیر و استیل نگیر )

استنلس استیل زنگ نزن یا فولادهای زنگ نزن از انواع فولادها با بیش از حداقل ۱۰٫۵ درصد کرم می باشند که بطور کلی از لحاظ ساختاری به پنج دسته زیر تقسیم می شوند:

۱- آلیاژهای استنلس استیل یا فولادهای زنگ نزن آستنیتی .

۲- آلیاژهای استنلس استیل یا فولادهای زنگ نزن مارتنزیتی .

۳-آلیاژ استنلس استیل یا فولادهای زنگ نزن رسوب سختی .

۴- آلیاژ استنلس استیل یا فولادهای زنگ نزن فریتی .

۵- آلیاژهای استنلس استیل یا فولادهای زنگ نزن دوفازی یا داپلکس .

استاندارد این ورق به شرح زیر میباشد :

۱- ورق با عرض ۱ متر و شیت 2/21- ورق با عرض 1/25 متر و شیت 50/2*25/1

۳- ورق استیل و فولادی با عرض 5/1 متر و شیت ۳*5/1 و ۶*5/1

۴- ورق استیل و ورق ورق فولادی با عرض ۲ متر و شیت های ۶*۲ در ضخامتهای 35/0 الی ۶۵ میلیمتر

برای سفارش و یا اطلاع از آخرین قمیت ، به قسمت تماس با ما رفته ویا با شماره زیر تماس بگیرید.

مدیر  فروش : امیر اشرفی

09127270205  و 02133731673

 

 

 

 
 

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *