نمونه های کاربردی سیم خاردار

نمونه های کاربردی سیم خاردار

سیم خاردار فلزی با بافته شدن مفتول های فلزی در قطرهای مختلف و فاصله های مختلف تولید می شود . از سیم خاردار جهت حصارکشی مکان های مختلف استفاده میشود.در سفارش سیم خاردار پارامترهایی مانند عرض سیم خاردار ، قطر مفتول سیم خاردار و فاصله خار ها باید مشخص شود.

این نوع سیم تیغ دار با توجه به مفتول آلیاژی بکار رفته با کیفیت بالا و خاصیت ضد زنگ و خوردگی و مقاوم در برابر شرایط آب و هوایی سخت به عنوان حفاظ بسیار عالی برای محوطه ها بکار برده می شود . همچنین این محصول جهت نصب بر روی پایه گالوانیزه یا پایه با رنگ کوره ای و نیز جهت نصب همراه با فنس نیز کاربرد دارد.

سیم خاردار حلقوی
سیم خاردار حلقوی

نمونه های کاربردی سیم تیغ دار حلقوی مسطح

از سیم تیغ دار حلقوی مسطح می توان برای تقویت حفاظت فیزیکی و ایجاد مانع برنده در باغ ها و تملک اراضی، تفکیک مناطق حساس، حفاظت فیزیکی نظامی و انتظامی و بالا بردن ضریب امنیتی هر محیط بسته ای استفاده نمود .

سیم تیغ دار حلقوی مسطح می تواند بصورت ترکیبی با سایر محصولات فروشگاه ایران اجرا شده و جلوه ای کاملا متفاوت به طرح اجرا شده دهد .این نوع سیم تیغدار به دلیل خاصیت فنری مفتول آلیاژی خاص بکار برده شده و نیز تلفیق بست هایی با فواصل و نظم دقیق ، ظاهری بسیار شکیل و زیبا دارد و با وجود ظاهر زیبا از قدرت بازدارندگی فوق العاده ای برخوردار می باشد .

سیم خاردار خطی
سیم خاردار خطی

نمونه های کاربردی سیم تیغ دار حلقوی

از سیم تیغ دار حلقوی می توان برای محصور سازی باغ ها و تملک اراضی، تفکیک مناطق حساس، حفاظت فیزیکی نظامی و انتظامی و بالا بردن ضریب امنیتی هر محیط بسته ای استفاده نمود . سیم تیغ دار حلقوی می تواند بصورت ترکیبی با سایر محصولات فروشگاه ایران اجرا شده و جلوه ای کاملا متفاوت به طرح اجرا شده دهد .

برای سفارش و یا اطلاع از آخرین قمیت ، به قسمت تماس با ما رفته ویا با شماره زیر تماس بگیرید.

مدیر فروش : اشرفی
09127270205
02133731673

نظرات برای این پست بسته شده است.