مفتول مسوار,قیمت مفتول مسوار,فروش مفتول مسوار,قيمت مفتول مسوار,تولید مفتول مسوار,مفتول مسوار چیست,مفتول مسوار اصفهان,مفتول مسوار یزد,کشش مفتول مسوار,موارد مصرف مفتول مسوار,

مفتول مسوار

مفتول مسوار

مفتول مسوار در قطر 1.5 تا 9 میل به شکل کلاف و شاخه یا به صورت قرقره با سطح مسطح تولید می شود.این محصول در صنایع گوناگون نظیر تولید کنندهای لوازم برقی و قطعه سازها  و غیر مورد استفاده قرار می گیرد.قیمت مفتول به روش تولید آن بستگی دارد که شاخه یا کلاف  باشد و به قطر آن هم بستگی دارد.

مفتول مسوار در صنایع مفتولی پارت آهن با استفاده از با کیفیت ترین متریال با بهره گیری از واحد کنترل کیفیت مخصوص و آزمایشهای گوناگون تلاش بر این داشته که بهترین محصول را جهت حفظ رضایت مصرف کنندگان عزیز می نماید.

مفتول مسوار,قیمت مفتول مسوار,فروش مفتول مسوار,قيمت مفتول مسوار,تولید مفتول مسوار,مفتول مسوار چیست,مفتول مسوار اصفهان,مفتول مسوار یزد,کشش مفتول مسوار,موارد مصرف مفتول مسوار,مفتول مسوار تهران
مفتول مسوار

ابعاد مفتول مسوار:

مفتول مسوار در ابعاد مختلف در این مجموعه تولید و عرضه می شود و با توجه نیاز و سفارش مشتری می توان یک لایه مسوار یا دو لایه مسوار با ضخامت از 0.6 تا 1.2 میلیمتر با تلرانس ضخامتی 0.1 تولید شود. جهت سفارش و گرفتن قیمت روز این محصول به قسمت تماس با ما پارت آهن رجوع کرده یا با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید.

برای سفارش و یا اطلاع از آخرین قمیت ، به قسمت تماس با ما رفته ویا با شماره زیر تماس بگیرید.

 

مدیر  فروش : امیر اشرفی

 

09127270205

02133731673

 

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *