سیم خاردار تبری حلقوی

سیم خاردار تبری حلقوی

 یکی ازموارد مهم در حصاری کشی های امنیتی در قسمت فوقانی و مرکزی استفاده از سیم خاردار،  فنس یا توری حصاری می باشد . تولید سیم خاردار توسط دستگاه اتوماتیک یا نیمه اتومانیک تولید سیم خاردار می باشد. با ارسال هر نوع سیم  گالوانیزه و یا  سیم های معمولی دستگاه طی انجام مراحل مشخص به صورت اتوماتیک بهم تابیده می شود و سیم خاردارها را با انواع مختلف تولید می کند. استفاده از سیم خاردار بیشتر برای افزایش امنیت و زیبایی بکار می رود.

 انواع سیم خاردار

سیم خاردار به دو صورت در بازار عرضه می گردند.

  • خطی 
  • حلقوی

که امروز به معرفی یکی از سیم خاردارهای حلقوی بنام تبری می پردازیم

سیم خاردار حلقوی
سیم خاردار حلقوی

سیم خاردار تبری حلقوی

این نوع از سیم خاردار از پرکاربردترین سیم خاردار حلقوی می باشد که بیشتر برای حصار کشی های امنیتی مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع سیم خاردار ها از رشته سیم های گالوانیزه تشکیل شده که توسط تیغه هایی به شکل تبر مسلح می شوند.

خط اصلی سیم خاردار تبری از نوع  مفتول کربن با سطح بالا است  که دارای مقاومت بسیار بالایی در برابر رطوبت وعوامل طبیعی و فشارهای فیزیکی خواهد داشت.قطر این سیم خاردار   60 سانتیمتر الی 90 سانتیمتر می باشد .

  •  60 سانتیمتر: به مقدار  9 تا 13 متر را  به صورت استاندار پوشش می دهد.
  •  قطر 90 سانتیمتر: از 13 تا 17 متر را به طور استاندارد پوشش می دهد.

به طور کلی سیم خاردار تبری حلقوی یک روش بسیار مناسب و جایگزین بسیار مناسب  برای حصار کشی  بصورت مصنوعی  می باشد که این حصارکشی ها شامل: حصار کشی به روش فنس و حصارکشی با استفاده از توری ها زنجیری می باشد. و از طرفی ترکیب این نوع سیم خاردار با روش سیم خادار خطی امکان پذیر می باشد و باعث ایجاد امنیت بیشتری می باشد.

سیم خاردار حلقوی
سیم خاردار حلقوی

برای سفارش و یا اطلاع از آخرین قمیت ، به قسمت تماس با ما رفته ویا با شماره زیر تماس بگیرید.

مدیر فروش : اشرفی
09127270205
02133731673

 

نظرات برای این پست بسته شده است.