بررسی ورق طرح سفال

بررسی ورق طرح سفال

طرح سفال ورقی است که جهت پوشش سقف های شیروانی، آلاچیق ها و سردر ساختمان بکار می رود. طرح سفال از ورق رنگی و گالوانیزه با ضخامت 0.4 تا 0.6 میل تولید می گردد. ورق موجدار طرح سفال ورقی بسیار زیبا و سبک است که از دور نمای سفال را ایجاد می نماید با این تفاوت که بسیار سبک تر، ایمن تر و زیباتر از سفال بوده و مشکلات سفال شامل شکستگی، پوسیدگی و غیره را ندارد. ورق طرح سفال در دو نوع ژنوا و پالرمو قابل عرضه است.

 

ورق طرح سفال
ورق طرح سفال

ورق طرح سفال ژنوا

 ورق موجدار طرح سفال طرحی است که جهت پوشش سقف های شیروانی ، آلاچیق ها و سردر ساختمان به کار می رود. ورق موج دار طرح سفال ورقی فلزی است که نمای سفال را برای بیننده ایجاد می نماید ، با این تفاوت که بسیار سبک تر از سفال بوده ایمن تر است و همچنین مشکلاتی نظیر شکستگی و پوسیدگی سفال ، آب بندی دشوار سفال و غیره را ندارد. طرح سفال ژنوا گروه صنعتی پارسه از ورق 0.5 میل رنگی در رنگ های متنوع قابل تولید و عرضه است. در ادامه انواع رنگ های موجود و همچنین مشخصات فنی طرح سفال ژنوا را ملاحظه می نمایید.

مشخصات فنی طرح سفال ژنوا 

گسترده ورق : 100 سانت، 125 سانت

بعد از فرمینگ: 90 سانت ، 115 سانت

بعد از نصب ( مفید): 80 سانت، 100 سانت

وزن / در هر متر مربع گسترده : 4.2 کیلوگرم ، 4.2 کیلوگرم

ورق طرح سفال پالرمو 

ورق های شیروانی در ضخامت های مختلف قابل تولید وعرضه است. طرح سفال از جدیدترین و زیباترین ورق های سقف شیروانی است. که در دو طرح سفال پالرمو و طرح سفال ژنوا در گروه صنعتی پارسه تولید و عرضه می شود. ورق طرح سفال پالرمو و ورق طرح سفال ژنوا جهت پوشش سقف شیروانی ، پوشش سردر ساختمان ها ، پوشش سقف آلاچیق ها و دیگر کاربردهای طراحی شده ، مورد استفاده قرار می گیرد.

 پوشش ورق طرح سفال پالرمو از زیباترین ورق های موج دار شیروانی است که طرح فرمینگ آن به صورت طرح سفال می باشد. ورق طرح سفال پالرمو از ورق گالوانیزه و همچنین ورق گالوانیزه رنگی در رنگ های متنوع تولید و عرضه می شود.

ورق طرح سفال پالرمو با وزنی بسیار سبک نمای سفال را برای بیننده ایجاد می نماید. این ورق جهت پوشش سقف شیروانی علاوه بر اینکه در طول های دلخواه مشتریان قابل تولید است ، مشکلات سفال مانند سنگینی و شکستگی و عدم آب بند شدن سفال و غیره را ندارد.

طرح سفال پالرمو قرمز رنگ رال 3000

طرح سفال پالرمو آبی رنگ رال 5015

طرح سفال پالرمو نارنجی رنگ رال 2004

طرح سفال پالرمو سبز رنگ رال 6024

طرح سفال پالرمو قهوه ای رنگ ( رنگ سفال ) رال 8004

طرح سفال پالرمو قهوه ای سوخته رنگ رال 8017

طرح سفال پالرمو زرد رنگ رال 1023

طرح سفال پالرمو لیمویی رنگ رال 1028

طرح سفال پالرمو بنفش رنگ رال4405

ورق طرح سفال
ورق طرح سفال

مشخصات فنی طرح سفال پالرمو

گسترده ورق : 100 سانت، 125 سانت

بعد از فرمینگ: 90 سانت ، 110 سانت

بعد از نصب ( مفید): 80 سانت، 100 سانت

وزن / در هر متر مربع گسترده : 4.2 کیلوگرم ، 5.3 کیلوگرم

برای سفارش و یا اطلاع از آخرین قمیت ، به قسمت تماس با ما رفته ویا با شماره زیر تماس بگیرید.
مدیر فروش : اشرفی
09127270205
02133731673

نظرات برای این پست بسته شده است.