بررسی مشخصات توری حصاری

بررسی مشخصات توری حصاری

یکی از راه کارهای مرزبندی و ایجاد مانع حصارکشی می باشد.بستن حصار از دیرباز با سنگ و چوب مرسوم بوده و در زمان های قدیم برای انجام حصار کشی  از پرچین های طبیعی که از درختان تیغ دار و گیاهان استفاده می کردند.

از طرفی این حصارکشی های امنیت کامل و دوام و عمر مناسب یک حصار با کیفیت بالا را نداشت و پس از مدتی کارایی خود را از دست می داد. امروزه روش های جدیدی به وجود آمده  که کارایی و عمر این حصارها را افزایش نموده و از نظر هزینه ساخت و کیفیت بسیار مطلوب تر میباشد.

در اینجا توری ها را به  5 قسمت تقسیم می کنیم:

2- توری حصاری 1-  توری گابیون
 4- توری فرنگی 3- توری جوشی
 6- توری پرسی 2 سانت  5- توری مرغی

 

توری حصاری
توری حصاری

تعریف توری حصاری

در تعریف توری حصاری یا Chain link fence  میتوانید بگوییم که توری حصاری تولید شده کاملا ضد زنگ بوده و مقاوم در برابر تنش های دمایی و رطوبتی می باشد. یک توری حصاری با کیفیت یک محافظ دارای مقاومتی طولانی – نصب آسان و امنیتی بالا می باشد .به طور مثال توری های حصاری گالوانیزه با مفتول های ویژه ای که یک لایه فلز روی سطح آنها را پوشانده بافته شده است.فلز روی موجب می گردد تا این توری ها در برابر رطوبت و عوامل محیطی تا 50 سال دوام خود را حفظ نماید. توری های پلی اتیلن حصاری که بیشتر برای حصارکشی های موقت استفاده می گردد دارای مواد uv ضد اشعه و ماورا بنفش خورشید می باشد.این مواد دوام توری های پلی اتیلن حصاری را در طبیعت تا 5 سال تضمین می نماید.مقاوم ترین توری های حصاری که برای موارد خاص مورد استفاده قرار می گیرد از جنس فولاد ضد زنگ یا استیل می باشد .که بالطبع با توجه به هزینه بالای آن برای حصارکشی هایی مانند باغ یا ورزشگاه ها مقرون به صرفه نمی باشد.

توریهای حصاری  قابل تولید از سه جنس می باشد :

الف – فولاد

ب-  گالوانیزه گرم

ج- گالوانیزه روکش پی وی سی

انواع توری حصاری در صنعت

 

 1. توری گالوانیزه
 2. توری موجدار استیل
 3. راکشیلد Rockshield
 4. توری حصاری

کاربرد توری حصاری

 1. توری حصاری در  حصارکشی دور باغ
 2. ملک خصوصی
 3. ، زمین های ورزشی
 4. حفاظ ساختمان جهت حفاظت از سقوط کارگران هنگام عملیات های ساختمانی
 5. قفس برای حیوانات فرودگاه ها
 6. مراکز نظامی
 7. مراکز صنعتی
 8. راه آهن

چگونه یک توری حصاری مناسب انتخاب کنیم:

انتخاب یک  توری حصاری براساس این سه معیاراست :

1- سنجش سیم،

2- اندازه مش

3-  نوع پوشش محافظ

 سنج (. GA) و قطر سیم یکی از مهم ترین عوامل در انتخاب توری های حصاری می باشد. چون این مورد برای ما میزان فولاد استفاده شده  را  مشخص می کند هر چه تعداد سنج های  سیم های کوچکتر باشد مقدار فولاد بیشتر و کیفیت بالاتر  و قوی ترخواهد بود. ابزار اندازه گیری معمول از سبک ترین تا سنگین ترین، توری حصاری عبارت از:  13, 12-1/2, 11-1/2, 11نه و شش می باشد .. سنجش سیم 6 معمولا برای مصارف صنعتی و یا تخصصی سنگین و ما بقی برای  اندازه گیری سبک تر استفاده می شوند.

داشتن یک توری حصاری بهترین انتخاب برای حفاظت و حفظ حریم خصوصی شماست  بطوری که با هر هزینه و سرمایه گذاری می توانید به راحتی با یک طیف گسترده ای از کیفیت، رنگ، اندازه، و انواع مختلف توری ها و  صرف جویی در زمان و ارزش برای پول خود یک توری حصاری مناسب برای نیازهای خود تهیه کنید. شرکت پارت آهن این امکان را برای کلیه مشتریان خود در نظر گرفته است.

برای سفارش و یا اطلاع از آخرین قمیت ، به قسمت تماس با ما رفته ویا با شماره زیر تماس بگیرید.

مدیرفروش : اشرفی

 09127270205

02133731673

 

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *