بررسی توری پرسی

بررسی توری پرسی

این مدل توری که توری پرسی نام دارد از در هم تابیدن سیم های فلزی تولید می گردد ، تورهای پرسی در ابعاد مختلف با چشمه ۲ تا ۶ سانتی‌متری و با مفتول‌هایی به قطر ۳ تا ۵ میلی‌متری از آهن و گالوانیزه تولید می‌شود و همچنین تولید و عرضه انواع توری پرسی فلزی طبق سفارش با تنوع چشمه و ضخامت مفتول به طور درخواستی در انواع مختلف توری عرضه می باشد.

توری پرسی,توری پرسی قیمت,توری پرسی مشبک لوزی,توری پرسی لوزی,توری پرسی گالوانیزه,توری پرسی شیراز,توری پرسی بافتی,عکس توری پرسی,توري پرسي,دستگاه توری پرسی,
توری پرسی

کاربرد توری پرسی:

به صورت ورق هایی داخل قالب های پروفیلی قرار میگیرد و به علت استحکام ، زیبایی و ارزانی آن نسبت به نرده آهنی جهت نرده کشی دور میادین، پارک ها ، بلوار های مجتمع مسکونی ، ترمینال ها و منازل ویلایی به کار می رود و از دیگر کاربرد های توری پرسی میتوان اشاره کرد که به مانند شبکه جوشی در فونداسیون کف ، حفاظ بندی در و پنجره ، قفس حیوانات ، مش بند ، ساختمان سازی ، سقف های سالن ها جهت تسریع در کار بتن ریزی همانند ارماتور بندی استفاده می گردد که بصورت ورقه هایی در ابعاد و چشمه های مختلف می باشد.

مشخصات توری پرسی :

نوع مفتول : آهن و گالوانیزه

قطر مفتول : از 3 تا 5 میلیمتر

ارتفاع : 2*1 و 3*1

چشمه : از 2 سانت تا 5 سانت

1. سایز مفتول 3 تا 8 میلیمتر

2. چشمه 2*2 تا 15 * 15 در ابعاد مختلف

انواع  توری پرسی:

  • توری پرسی آهنی: به عنوان فنس و حصاربندی – مش بتن ریزی – ساختمان سازی و …
  • توری پرسی گالوانیزه: جنس وایر این توری از گالوانیزه گرم بوده و در برابر رطوبت مقاوم می باشد. در حصارکشی – سقف کاذب – مش بندی و مخصوصا قفس حیوانات و … کاربرد دارد.
  • توری پرسی فولادی : مقاومت بسیار بالا در مقابل تنش های فیزیکی از مزایای نوع فولادی این توری میباشد. در معادن به عنوان سنگ شکن و ساخت سرندهای صنعتی و … کاربرد دارد.
  • توری پرسی استنلس استیل: جنس مش پرسی استیل از فولاد ضد زنگ بوده و در برابر سایش – دماهای بالا و مواد شیمیایی اسید و باز بسیار مقاوم می باشد. توری پرسی استیل ضد خوردگی می باشد و بسته به گرید آن در صنایع غذایی – پتروشیمی و نفت و گاز مورد استفاده قرار می گیرد.

برای سفارش و یا اطلاع از آخرین قمیت ، به قسمت تماس با ما رفته ویا با شماره زیر تماس بگیرید.

مدیر فروش : اشرفی

09127270205
02133731673

 

نظرات برای این پست بسته شده است.