آشنایی با توری های جوشی

آشنایی با توری های جوشی

 شرکت پارت آهن به معرفی یکی دیگر از محصولات توری خود بنام توری جوشی می پردازد:

نوع جنس توری های جوشی وایر گالوانیزه است که به صورت مشبک و نقطه ای در طول و عرض بهم جوش خورده اند. نوع بافت توری های جوشی به صورت  مفتول های  روی هم قرار هستند که محکم توسط جوش بر روی هم فیکس شده اند و به صورت تار و پودی بافته نشده اند. معمولا طول رول این توری های جوشی 30متر در عرض های 90-100 و 120 سانتیمتر با انواع قطر سیم 18 – 20 و 22  در بازار موجود می باشند.

کاربرد  توری های  جوشی

توری جوشی در وافع از سیم های  فلزی  کم کربن و یا فولاد ضد زنگ ساخته شده می شوند.و اندازه و شکل های مختلف در دسترس هستند این است که به طور گسترده  در صنایع کشاورزی، صنعتی، حمل و نقل، بخش باغبانی و تهیه غذا استفاده می شود. همچنین در معادن، باغبانی، حفاظت از دستگاه و دکوراسیون های دیگر استفاده می شود.

انواع مختلفی از توری جوشی مورد استفاده در صنعت  

توری جوشی,توری جوشی گالوانیزه,قیمت توری جوشی,فروش توری جوشی,توری فلزی جوشی,قیمت دستگاه توری جوشی,

توری های جوشی بر اساس نوع ساختار و جنس مورد استفاده به چند دسته طبقه بندی می شوند:

تور جوشی یک پارچه که برای تقویت بتن ها استفاده می شود:

این توری جوشی از یک شبکه مربعی با سیم های یکنواخت تشکیل شده است و تمامی جوش داده شده بین این سیم ها بر اساس استانداردهاASTM و الزامات مربوطه در اندازه و فاصله بین سیم ها برحسب  اینچ و یا میلیمتر مشخص گردیده است و سیم های مورد استفاده در چند صدم

تورجوشی مربعی گالوانیزه:

  این نوع از توری جوشی برای ساخت نرده ها و در دیگر مقاصد زیربنایی طراحی شده است. این نوع  توری جوشی مقاوم در برابر خوردگی است که تا حد زیادی در ساختمان سازی استفاده می شود. همچنین در اشکال مختلف مانند رول و پانل های برای مصارف صنعتی در دسترس قراردارند. این توری جوشی محصولی هست که توسط شرکت پارت آن به مشتریان عرضه می گردد.

توری جوشی  با روکش روی

این نوع ازتوری جوشی به طور کلی از سیم های ساده ساخته شده است. در زمان پردازش آن از پوشش روی داغ با  یک فرایند  مناسب به کار برده می شود این نوع از توری جوشی در برای ساختار قفس ، ساخت جعبه های سیم، کباب، ساخت پارتیشن، گریتینگ اهداف و شمشیربازی حفاظت از دستگاه می باشند.

توری جوش با روکش PVC

روکش پی وی سی  با پوشش پلاستیکی و کیفیت بالای سیم آهن گالوانیزه  ساخته شده است. این پوشش پی وی سی پودر می باشد  که توسط یک دستگاه پردازش میشود پوشش پلاستیکی صاف بر روی این سیم محافظ در برابر خوردگی است که با یک چسب قوی بر روی آن قرار گرفته و  باعث افزایش دوام  سیم متصل شده می باشد. این است که در بخش بندی کردن املاک مسکونی و رسمی مانند باغ ها، پارک، ساختمان و غیره …. از توری های جوشی  با روکش PVCکه به صورت  رول و پانل در دسترس هستند مورد  استفاده قرار می گیرند و همچنین در رنگ های مختلف مانند سفید، سیاه و سفید، و غیره سبز موجود  می باشند.

توری جوشی فولاد ضد زنگ

این نوع از توری جوشی  اساسا در اهداف صنعتی به کار برده می شود به طوری که  فولاد ضد زنگ موجود در آن که با  قدرت و یکپارچگی بالا ساخته شده  در برابر خوردگی  و جا افتاده گی در دراز مدت ازمقاومت بالایی برخورداراست. بنابراین به طور گسترده ای از این نوع توری جوشی در حمل و نقل، کشاورزی، معدن،  دیگر بخش های خدماتی استفاده می شود.

توری جوشی با نوار فولاد

این نوع ازتوری های جوشی دارای مزایا مانند استحکام بالا، نصب آسان و هزینه کم را دارا می باشند به طوری که عمدتا برای ساخت پوشش های زهکشی و ساختن دیوار ایمنی استفاده می شود. همچنین در کشت و زراعت و مواد شیمیایی، پلت فرم گریتینگ، متالورژی و غیره استفاده می شود.

پیشنهاد ما در حقیقت درخرید یک توری جوشی در انتخاب مواد مختلف  موجود در آنها مانند فولاد ضد زنگ وغیره …. و  نوع  بافت سیم های جوش داده شده  با هم و موارد استفاده ازآنها بر اساس کاربرد آنها درصنایع مختلف نظیر  معدن، ساخت و ساز، پتروشیمی، سیمان، پردازش مواد غذایی و بسیاری دیگر … می باشد.

برای سفارش و یا اطلاع از آخرین قمیت ، به قسمت تماس با ما رفته ویا با شماره زیر تماس بگیرید.

مدیر فروش : اشرفی

09127270205
02133731673

 

 

نظرات برای این پست بسته شده است.