آشنایی با توری مش

آشنایی با توری مش

امروز شرکت پارت آهن سعی دارد یک نوع توری دیگر به نام توری مش را به مشتریان خود معرفی نماید:

 امروزه یکی از پرکاربرد ترین توری ها در صنعت ساختمان توری های مش می باشد این توری ها به نام توری جوشی معروف هستند و عمدتا برای مصارف ساختمانی از جمله : کف در داخل بتون کاربرد دارند و همچنین یکی از رایج‌ترین روش‌های ساخت در ساختمان‌ها و پروژه‌های بزرگ را به خود اختصاص داده اند.این توری در ابعاد 2.20*6 و با سایز میلگرد 6 ، 8 ، 10 و 12 تولید می‌گردد.

توری مش,توری مشبک,توری مش استیل,توری مش فایبرگلاس,توری مشبک فلزی,توری مش صنعتی,توری مش در شیراز,توری مش میلگرد,توری مشبک پلاستیکی,توری مش پلاستیکی,
                                  توری مش

انواع توری های مش به دو دسته تقسیم می شوند:

1- توری مش میلگردی

2- توری مش آجدار

کاربردی ترین نوع توری مش در ساخت وساز ، میتوان به میلگرد 6 ساده با تمام چشمه های موجود و 8 آجدار با چشمه های 10توری جوشی با نام تجاری توری مش از کاربردی ترین نوع توری در صنعت ساختمان سازی ، مصارف عمومی و صنعتی می باشد . این نوع توری های در انواع سیاه ، گالوانیزه و نیز استاینلس استیل موجود است . این نوع توری به صورت تار و پودی بافته نشده است و مفتول های آن روی هم قرار گرفته و محکم توسط جوش برروی هم فیکس شده اند.نمونه های درشت بامفتول ضخیم این نوع توری برای مسطح کردن بتون در سد سازی ، کف سازی و جاده سازی کورد استفاده قرار می گیردو معمولا به صورت شیت عرضه می گردد. 

توری های جوش ساده و آجدار با قطر مفتول مختلف و در ابعاد مختلف جهت مسلح کردن سطوح بتونی با سطح وسیع و طولانی مانند بزرگراه و باند فرودگاه – تولید قطعات بتنی تو خالی – سد سازی و سیلوهای بتنی مخازن آب و دیوارهای سه بعدی مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول به صورت گالوانیزه و سیاه موجود می باشد.

کاربردهای توری های مش جوش و آجدار :

کاربرد توری های مش پیش جوش و آجدار درانواع سقف های کامپوزیت (دال)-دیوار ها و قطعات پیش ساخته کامپوزیت-کف سالن ها ، انبار ها ، اتوبان ها و فرودگاه ها-ساخت پی ها و فونداسیون های بتونی-ساخت تونل ها، صنعت مترو و پل ها-ساخت سد های بتونی ، کانال های آبرسانی-حصارکشی اطراف انبارها، فرودگاه ها، پارکینگ ها و …- در ساخت سیلو های بتونی ؛ مخازن بتونی و

مزیت های استفاده از توری مش های :

صرفه  اقتصادی نسبت به دیگر روش ها به لحاظ صرفه جویی در مصالح ، وزن و زمان-مقاوت بالای شبکه ها به دلیل جوش نقطه ای و منظم بودن گره های نیرواست دو عامل اساسی در تعیین مرغوبیت فروش توری مش ضخامت این توریها بر اساس دقت کارخانه تولید شده می باشد.


برای سفارش و یا اطلاع از آخرین قمیت ، به قسمت تماس با ما رفته ویا با شماره زیر تماس بگیرید.
مدیر فروش : اشرفی

09127270205
02133731673

 

نظرات برای این پست بسته شده است.